Busy do Niemiec Łódzkie

Prosto do celu

Busy do Niemiec Łódzkie

Chcesz skorzystać z przewozów busami z województwa łódzkiego do Niemiec? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! W naszej firmie Pol-Bus prowadzimy dojazdy na trasach Łódź – Niemcy oraz z innych miejscowości w województwie łódzkim do Niemiec i na trasie powrotnej. Podróżuj z nami!

Busy do Niemiec – przewozy z woj. łódzkiego

Województwo łódzkie, które zlokalizowane jest w samym centrum Polski, zamieszkuje ponad 2,4 miliona osób. Stolicą województwa jest Łódź, a inne duże miasta w województwie to między innymi Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz czy Zduńska Wola.

Gdy chcesz skorzystać z profesjonalnych przewozów z województwa łódzkiego do Niemiec oraz z Niemiec do łódzkiego, zapraszamy do wybrania naszej oferty w firmie Pol-Bus!

Busy łódzkie – Niemcy – dojazd bezpośrednio do celu

Chcesz dojechać do Niemiec do pracy? A może odwiedzić rodzinę lub znajomych? Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w ramach przewozów busami na trasach z województwa łódzkiego do Niemiec oraz na trasie powrotnej.

W ramach trasy łódzkie – Niemcy obsługujemy wiele miejscowości i dowozimy naszych pasażerów pod wyznaczony adres. Dzięki temu możesz łatwo, szybko i wygodnie dotrzeć do celu, bez konieczności organizacji dodatkowego transportu oraz bez przesiadek.

Dojeżdżamy do miast: Bayreuth, Chemnitz, Dresden, Hof, Ingolstadt, Monachium, Nurnberg, Plauen i innych.

Działamy na terenie całego województwa łódzkiego – wystarczy, że powiesz nam, pod jaki adres chcesz dojechać, a my opracujemy trasę tak, aby dowieźć Cię bezpośrednio na miejsce. To najwygodniejszy sposób na dostanie się do celu. Sprawdź sam.

Postaw na komfortowe busy z Łodzi do Niemiec

Jeżeli chcesz dojechać z Łodzi do Niemiec, nasza firma przewozowa Pol-Bus jest gotowa do pomocy. Systematycznie obsługujemy trasę Polska – Niemcy, pomagając naszym klientom w dostaniu się na miejsce szybko, w komfortowych warunkach i dodatkowo niskich cenach.

Wybierając nasze busy (posiadają klimatyzację), możesz odbyć podróż w nowoczesnych, funkcjonalnie wyposażonych samochodach, które zapewniają wysoki komfort nawet na dłuższych trasach.

Z nami możesz bez problemów dostać się do celu zarówno wtedy, gdy podróż planujesz samodzielnie, jak i wtedy, gdy chcesz wyjechać z rodziną lub znajomymi. Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów mógł czuć się komfortowo i był zadowolony z naszej obsługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Nowoczesne busy – dysponujemy flotą nowych, komfortowo wyposażonych busów dla maksymalnego zadowolenia z przejazdu.
 • Dojazd bezpośrednio do celu – dowozimy naszych klientów pod wskazany adres, dlatego nie musisz martwić się o transport na miejscu.
 • Terminowość – wybierając nasze busy na trasie Łódź – Niemcy, możesz dojechać do celu bez spóźnienia.
 • Konkurencyjne stawki – zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny biletów.
 • Doświadczeni kierowcy – zatrudniamy wyłącznie kierowców z dużym doświadczeniem, którzy dbają o to, aby podróż odbywała się bezpiecznie i wygodnie.
 • Szeroka gama usług – organizujemy nie tylko przejazdy na wyznaczonych trasach, ale również przejazdy indywidualne i grupowe dopasowane do potrzeb naszych klientów.
 • Przewóz paczek – jeżeli chcesz przekazać paczkę do dowozu na trasie z Łodzi lub innego miasta w województwie łódzkim do Niemiec, jesteśmy gotowi do pomocy. Po prostu skontaktuj się z nami i uzgodnij szczegóły, a nasz kierowca odbierze przesyłkę i dowiezie ją do celu błyskawicznie.

Zadzwoń do nas w godzinach od 8:00 do 22:00, aby wykonać rezerwację – jesteśmy dostępni przez cały tydzień!

Kontakt:

 • tel. stacjonarny +48 (81) 444 24 20, +48 (81) 469 19 04
 • tel. kom. +48 501 750 522
 • tel. auto. Polska +48 505 229 233
 • tel. auto. Niemcy +49 (0) 178 2346 142 – sieć BLAU
 • SMS: 501 750 522

Jesteśmy dostępni także pod adresem email: polbusbiuro@gmail.com.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług przewozowych, nasi pracownicy są gotowi do pomocy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszystkie informacje, zarezerwować bilet i zamówić busa z dowodem pod adres.

Pol-Bus – busy do Niemiec łódzkie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!