Busy do Niemiec Świętokrzyskie

Prosto do celu

Busy do niemiec świętokrzyskie

Postaw na wygodne, tanie i punktualne busy na trasie świętokrzyskie – Niemcy! Nasza firma Pol-Bus ma wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozów międzynarodowych i regularnie kursuje na trasach Polska – Niemcy. Dołącz do naszych zadowolonych pasażerów!

Busy do Niemiec – przewozy z woj. świętokrzyskiego

Województwo świętokrzyskie jest położone w południowej części centralnej Polski. Liczy około 1,2 miliona osób. Głównym miastem województwa są Kielce, a wśród pozostałych największych miast w regionie znajdują się Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów czy Włoszczowa.

Gdy chcesz skorzystać z komfortowych dojazdów na trasie świętokrzyskie – Niemcy i na trasie powrotnej, wybierz nasze busy Pol-Bus!

Świętokrzyskie – Niemcy – dojeżdżamy na miejsce

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem przewozów busami na trasach z Polski do Niemiec. Razem z nami możesz wygodnie dojechać do celu, ponieważ elastycznie projektujemy trasy, uwzględniając w nich plany naszych klientów. Bezpiecznie w systemie door to door.

Mieszkańcom województwa świętokrzyskiego zapewniamy wygodne dojazdy do Niemiec nie tylko z Kielc, ale także z innych miejscowości w regionie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze na dojazdach na przystanek – nasz bus przyjedzie w umówione miejsce punktualnie i dowiezie Cię do celu.

Dojeżdżamy do niemieckich miejscowości jak: Monachium, Nurnberg, Hof, Plauen, Bayreuth, Ingolstadt, Chemnitz, Dresden i innych. Gdy chcesz dojechać na miejsce jak najszybciej, nasz kierowca dowiezie Cię pod wskazany adres.

Aby zamówić usługę przewozu busami na trasie świętokrzyskie – Niemcy i na trasie powrotnej, po prostu skontaktuj się z nami!

Wybierz tanie busy z Kielc do Niemiec

Oferujemy szybkie i wygodne dojazdy busami na trasie Kielce – Niemcy oraz Niemcy – Kielce. Podróż busem razem z nami na tej trasie jest związana z bardzo atrakcyjnymi cenami, dlatego nie musisz przygotowywać się na wysoki wydatek.

Wszystkie kursy obsługujemy naszą nowoczesną flotą. Każdy z busów wykorzystywanych przez naszą firmę jest wygodnym, w pełni przygotowanym do jazdy samochodem, który oferuje różnorodne udogodnienia, między innymi klimatyzację przydatną podczas gorących dni, rozkładane siedzenia dla wygodnego wypoczynku, oświetlenie dla pasażerów. Bezpieczeństwo i komfort.

Nasze busy prowadzone są przez kierowców posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie. Dbają oni i to, aby dojazd był bezpieczny oraz wygodny. Możesz zawsze liczyć na ich pomoc podczas podróży.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Mamy duże doświadczenie – wybierając naszą firmę, korzystasz z profesjonalnych usług przewozów międzynarodowych.
 • Zapewniamy atrakcyjne ceny – bilety na busy Polska – Niemcy i Niemcy – Polska kupisz u nas w niższej cenie niżu konkurencji.
 • Rozbudowana flota – razem z nami możesz podróżować wygodnymi busami z nowoczesnym wyposażeniem.
 • Prosto na miejsce – projektujemy trasy przejazdu tak, by odpowiadały one naszym pasażerom i zapewniały komfortową podróż do celu.
 • Punktualny dojazd – zależy nam na tym, aby każdy z naszych pasażerów mógł dojechać do celu na czas.
 • Przewóz paczek – gdy chcesz nadać paczkę do Niemiec, nasze busy to najszybszy i najtańszy sposób, by dostała się na miejsce.
 • Dodatkowe usługi – organizujemy przejazdy na zamówienie klientów.

Zarezerwuj miejsce już teraz! Zadzwoń do nas w godzinach od 8:00 do 22:00 – jesteśmy do dyspozycji przez cały tydzień.

Kontakt:

 • tel. stacjonarny +48 (81) 444 24 20, +48 (81) 469 19 04
 • tel. kom. +48 501 750 522
 • tel. auto. Polska +48 505 229 233
 • tel. auto. Niemcy +49 (0) 178 2346 142 – sieć BLAU
 • SMS: 501 750 522

Możesz również skontaktować się z nami przez internet pod adresem email: polbusbiuro@gmail.com.

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług przewozowych? Chętnie odpowiemy na wszystkie z nich, dlatego skontaktuj się z nami online albo telefonicznie już teraz, by uzyskać niezbędne informacje.

Pol-Bus – busy do Niemiec świętokrzyskie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!