Busy do Niemiec Podkarpackie

Prosto do celu

Busy do Niemiec Podkarpackie

Planujesz podróż na trasie Rzeszów – Niemcy lub z innej miejscowości w województwie podkarpackim? Skorzystaj z międzynarodowych usług przewozowych w firmie Pol-Bus! Od lat zajmujemy się obsługą tras Polska – Niemcy z wykorzystaniem nowoczesnej floty busów. Razem z nami dojedziesz do celu i na czas!

Busy do Niemiec – przewozy z woj. podkarpackiego

Województwo podkarpackie zamieszkiwane jest przez około 2,13 miliona osób. Największym miastem w województwie jest Rzeszów, a inne duże miasta w regionie to także Mielec, Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Stalowa Wola, Sanok, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce czy Przemyśl.

Gdy chcesz skorzystać z komfortowych dojazdów busami na trasie podkarpackie – Niemcy, wybierz naszą firmę. Gwarantujemy, że dojedziesz na miejsce wygodnie, bezpiecznie i punktualnie!

Podkarpacie – Niemcy – busem prosto do celu

Nasza firma Pol-Bus wychodzi naprzeciwko potrzebom pasażerów i elastycznie planuje trasy dojazdu. Dzięki temu możesz razem z nami zaoszczędzić cenny czas – bez dojeżdżania na oddalone przystanki i bez obaw o jeszcze wyższe opłaty za transport.

Razem z nami możesz dojechać nie tylko z Rzeszowa, ale także z innych miejscowości znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego. Właśnie dlatego podróżowanie razem z nami jest tak wygodne.

Dojeżdżamy do wielu miast w Niemczech, w tym: Monachium, Bayreuth, Chemnitz, Dresden, Nurnberg, Hof, Plauen, Ingolstadt.

Dodatkowo obsługujemy także inne miejscowości docelowe, dlatego wystarczy, że wskażesz nam, jaka trasa Cię interesuje, a my będziemy mogli przygotować dla Ciebie najkorzystniejsze połączenie pomiędzy województwem podkarpackim a Niemcami.

Wybierz tanie busy z Rzeszowa do Niemiec

Jesteśmy konkurencyjnym przewoźnikiem na trasie Rzeszów – Niemcy, dlatego wtedy, gdy zdecydujesz się na naszą ofertę, możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie!

Prowadzimy tanie usługi przewozowe pomiędzy Rzeszowem a Niemcami, zapewniając wszystkim naszym pasażerom niskie ceny za dojazdy na trasach tam i z powrotem.

Wybierając naszą obsługę, dojedziesz w dowolne miejsce wygodnym, nowoczesnym busem z pełnym wyposażeniem. Nad państwa bezpieczeństwem podróży czuwają nasi doświadczeni kierowcy, którzy stale są gotowi do udzielenia pomocy pasażerom.

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować do Niemiec w celu podjęcia pracy, aby odwiedzić swoją rodzinę lub pozwiedzać malownicze niemieckie miasta i miasteczka, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Busy Polska – Niemcy dostępne w naszej ofercie Pol-Bus to gwarancja zadowolenia dla każdego klienta!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Nowoczesne zaplecze busów – dysponujemy markowymi samochodami do przewozu osób, które wyposażone są w rozkładane siedzenia, klimatyzację, oświetlenie oraz inne udogodnienia.
 • Dojazdy wprost do celu – projektujemy trasy dojazdu tak, aby gwarantować naszym klientom komfortową podróż.
 • Niskie ceny biletów – wybierając naszą ofertę, nie musisz bać się o wysoki koszt, ponieważ zawsze zapewniamy korzystne ceny przejazdu.
 • Punktualne dojazdy – dbamy o to, aby każdy kurs kończył się na czas.
 • Przewóz paczek – w naszej firmie możesz nadać paczkę do Niemiec, a my dowieziemy ją jeszcze tego samego dnia do adresata.
 • Oferujemy dodatkowe usługi – możemy zorganizować dla Ciebie przewozy indywidualne oraz grupowe do Niemiec i do innych krajów.

Chcesz mieć pewność, że w busie będzie czekać na Ciebie wolne miejsce? Zarezerwuj bilet z wyprzedzeniem! Możesz zrobić to przez cały tydzień telefonicznie od 8:00 do 22:00. Zadzwoń do nas!

Kontakt:

 • tel. stacjonarny +48 (81) 444 24 20, +48 (81) 469 19 04
 • tel. kom. +48 501 750 522
 • tel. auto. Polska +48 505 229 233
 • tel. auto. Niemcy +49 (0) 178 2346 142 – sieć BLAU
 • SMS: 501 750 522

Możesz również skontaktować się z nami przez internet pod adresem email: polbusbiuro@gmail.com.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie! Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.

Pol-Bus – busy do Niemiec podkarpackie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozowej!