Busy do Niemiec Świętokrzyskie

Prosto do celu

Postaw na wygodne, tanie i punktualne busy na trasie świętokrzyskie – Niemcy! Nasza firma Pol-Bus ma wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozów międzynarodowych i regularnie kursuje na trasach Polska – Niemcy. Dołącz do naszych zadowolonych pasażerów!

Busy do Niemiec – przewozy z województwa świętokrzyskiego

Województwo świętokrzyskie jest położone w południowej części centralnej Polski. Liczy około 1,2 miliona osób. Głównym miastem województwa są Kielce, a wśród pozostałych największych miast w regionie znajdują się Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów czy Włoszczowa.

Gdy chcesz skorzystać z komfortowych dojazdów na trasie świętokrzyskie – Niemcy i na trasie powrotnej, wybierz nasze busy Pol-Bus!

Świętokrzyskie – Niemcy – dojeżdżamy na miejsce

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem przewozów busami na trasach z Polski do Niemiec. Razem z nami możesz wygodnie dojechać do celu, ponieważ elastycznie projektujemy trasy, uwzględniając w nich plany naszych klientów.

Mieszkańcom województwa świętokrzyskiego zapewniamy wygodne dojazdy do Niemiec nie tylko z Kielc, ale także z innych miejscowości w regionie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze na dojazdach na przystanek – nasz bus przyjedzie w umówione miejsce punktualnie i dowiezie Cię do celu.

Dojeżdżamy do niemieckich miejscowości jak: Monachium, Nurnberg, Hof, Plauen, Bayreuth, Ingolstadt, Chemnitz, Dresden i innych. Gdy chcesz dojechać na miejsce jak najszybciej, nasz kierowca dowiezie Cię pod wskazany adres.

Aby zamówić usługę przewozu busami na trasie świętokrzyskie – Niemcy i na trasie powrotnej, po prostu skontaktuj się z nami!

Wybierz tanie busy z Kielc do Niemiec

Oferujemy szybkie i wygodne dojazdy busami na trasie Kielce – Niemcy oraz Niemcy – Kielce. Podróż busem razem z nami na tej trasie jest związana z bardzo atrakcyjnymi cenami, dlatego nie musisz przygotowywać się na wysoki wydatek.

Wszystkie kursy obsługujemy naszą nowoczesną flotą. Każdy z busów wykorzystywanych przez naszą firmę jest wygodnym, w pełni przygotowanym do jazdy samochodem, który oferuje różnorodne udogodnienia, między innymi klimatyzację przydatną podczas gorących dni, rozkładane siedzenia dla wygodnego wypoczynku, oświetlenie dla pasażerów.

Nasze busy prowadzone są przez kierowców posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie. Dbają oni i to, aby dojazd był bezpieczny oraz wygodny. Możesz zawsze liczyć na ich pomoc podczas podróży.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Mamy duże doświadczenie – wybierając naszą firmę, korzystasz z profesjonalnych usług przewozów międzynarodowych.
 • Zapewniamy atrakcyjne ceny – bilety na busy Polska – Niemcy i Niemcy – Polska kupisz u nas w niższej cenie niżu konkurencji.
 • Rozbudowana flota – razem z nami możesz podróżować wygodnymi busami z nowoczesnym wyposażeniem.
 • Prosto na miejsce – projektujemy trasy przejazdu tak, by odpowiadały one naszym pasażerom i zapewniały komfortową podróż do celu.
 • Punktualny dojazd – zależy nam na tym, aby każdy z naszych pasażerów mógł dojechać do celu na czas.
 • Przewóz paczek – gdy chcesz nadać paczkę do Niemiec, nasze busy to najszybszy i najtańszy sposób, by dostała się na miejsce.
 • Dodatkowe usługi – organizujemy przejazdy na zamówienie klientów.

Zarezerwuj miejsce już teraz! Zadzwoń do nas w godzinach od 8:00 do 22:00 – jesteśmy do dyspozycji przez cały tydzień.

Kontakt:

 • tel. stacjonarny +48 (81) 444 24 20, +48 (81) 469 19 04
 • tel. kom. +48 501 750 522
 • tel. auto. Polska +48 505 229 233
 • tel. auto. Niemcy +49 (0) 178 2346 142 – sieć BLAU
 • SMS: 501 750 522

Możesz również skontaktować się z nami przez internet pod adresem email: polbusbiuro@gmail.com.

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług przewozowych? Chętnie odpowiemy na wszystkie z nich, dlatego skontaktuj się z nami online albo telefonicznie już teraz, by uzyskać niezbędne informacje.

Pol-Bus – busy do Niemiec świętokrzyskie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!