Busy do Niemiec Lubelskie

Prosto do celu

Busy do Niemiec Lubelskie

Planujesz podróż z Lublina do Niemiec? A może chcesz dojechać do celu z innych miast województwa lubelskiego? Wybierz naszą ofertę! Firma przewozowa Pol-Bus zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych usług transportowych na bazie nowoczesnej floty busów w lubelskim. Szukasz taniego i wygodnego busa do Niemiec? Zapewniamy najlepszą obsługę!

Busy do Niemiec – przewozy z woj. lubelskiego

Województwo lubelskie zlokalizowane we wschodniej części Polski liczy sobie nieco ponad 2,1 miliona mieszkańców. Głównym miastem regionu jest Lublin, a wśród innych dużych miast w województwie znajdują się także Puławy, Biała Podlaska, Łuków, Zamość, Biłgoraj, Kraśnik, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Chełm czy Świdnik.

Chcesz wygodnie dojechać do Niemiec z województwa lubelskiego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Busy lubelskie – Niemcy – podróż bezpośrednio do celu

Nasza firma Pol-Bus specjalizuje się w organizacji przewozów do Niemiec z województwa lubelskiego oraz na trasach powrotnych. Dzięki elastycznie projektowanym trasom możemy zapewnić naszym klientom z całego województwa lubelskiego komfortowy dojazd bezpośrednio do celu.

Organizujemy przewozy z województwa lubelskiego do Niemiec nie tylko z jego stolicy, czyli z Lublina, ale również z innych miejscowości – dzięki temu możesz razem z nami zaoszczędzić czas na dojeździe na przystanek.

Dojeżdżamy do niemieckich miast: Bayreuth, Chemnitz, Dresden, Hof, Ingolstadt, Monachium, Nurnberg, Plauen i innych.

Zatrzymujemy się również w innych miejscowościach na życzenie klienta – wystarczy podać nam adres docelowy swojej podróży, aby nasz kierowca dojechał bezpośrednio na miejsce. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowy transport i podróż będzie trwała jeszcze krócej.

Postaw na wygodne busy z Lublina do Niemiec

Chcesz dojechać z Lublina do Niemiec? W naszej firmie Pol-Bus zapewniamy klientom kompleksową obsługę w ramach dojazdów na tej trasie. Oferujemy szybkie, wygodne i bezpieczne przewozy osób busem do Niemiec.

Dysponujemy nowoczesną flotą busów – nasze pojazdy są kompleksowo wyposażone (posiadają klimatyzację), aby podróże razem z nami mogły odbywać się w dogodnych warunkach nawet na tak długiej trasie jak Lublin – Niemcy.

O wygodę podróży dbają także nasi kierowcy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie. Razem z nimi możesz mieć pewność, że dojazd będzie odbywał się komfortowo i bezpiecznie, a nasi kierowcy w razie potrzeby udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i zaoferują pomoc.

Na trasie Lublin – Niemcy zapewniamy także bardzo atrakcyjne ceny, dlatego korzystając z naszych usług przewozowych, nie musisz obawiać się wysokich wydatków nawet wtedy, gdy często podróżujesz.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Nowoczesne busy najlepszych producentów z pełnym wyposażeniem – zapewniają maksymalny komfort podróży dla naszych pasażerów.
 • Dowozimy do celu – wystarczy, że podasz nam docelowy adres swojej podróży, a my będziemy mogli dojechać bezpośrednio na miejsce.
 • Punktualny dojazd – dbamy o to, aby nasi pasażerowie nie musieli obawiać się o spóźnienia.
 • Niskie ceny biletów – wybierając nasze busy do Niemiec, możesz zaoszczędzić, ponieważ nasze ceny są zawsze konkurencyjne.
 • Szeroka gama usług – prowadzimy nie tylko przewóz osób, ale również przewóz mienia, w tym paczek.
 • Usługi na zamówienie – jeżeli chcesz zamówić przewóz indywidualny albo grupowy, jesteśmy gotowi do pomocy i zorganizujemy dojazd odpowiadający Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do niedzieli, aby wykonać rezerwację miejsc!

Kontakt:

 • tel. stacjonarny +48 (81) 444 24 20, +48 (81) 469 19 04
 • tel. kom. +48 501 750 522
 • tel. auto. Polska +48 505 229 233
 • tel. auto. Niemcy +49 (0) 178 2346 142 – sieć BLAU
 • SMS: 501 750 522

Możesz skontaktować się z nami także pod adresem email: polbusbiuro@gmail.com.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zarezerwować bilet albo sprawdzić cenę, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Skontaktuj się z naszą firmą, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaplanujemy Twój dojazd tak, aby był szybki i komfortowy.

Pol-Bus – busy do Niemiec lubelskie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!